Nové CLUBERIO - NEXT

blog cover
Share on :

Cluberio, softvér pre správu fitness centier, práve dostal úplne novú verziu: Cluberio Next!

Táto nová verzia je plná vylepšení a nových funkcií, ktoré vám pomôžu efektívne riadiť a spravovať vaše fitness centrum. Tu sú niektoré z najzaujímavejších noviniek, ktoré nájdete v Cluberio Next:

 

Nový vzhľad, postavený na enterprise riešeniach

Celý systém CLUBERIO sme postavili znovu, na zelenej lúke. Už od začiatku návrhu sme stavali na šesť ročných skúsenostiach z prevádzok naších klientov. Vďaka týmto skúsenostiam sme upravili celú administráciu, ktorá je teraz mnohonásobne rýchlejšia a prívetivejšia pre udržiavanie vzťahu s klientom.

 

 

Rezervačný systém bez obmedzení a skrytých poplatkov

Rezervačný systém CLUBERIO nemá obmedzenia, ako iné riešenia rezervačných systémov. S nami získate neobmedzene rezervácii, neobmedzene miestností, neobmedzenie kalendárov a neobmedzene kategórií. 

eventadmind.webp

Nový vzhľad skupinových cvičení a kalendára rezervácií

Už žiadne nudné kalendáre v ktorých sa klienti nevyznajú. Zozbierali sme viac ako 3.000 dopytov od klientov, ktorý používali náš rezervačný systém. Vďaka ním sme navrhli úplne nový vzhľad, prívetivejší pre mobilné zariadenia a rýchlosť rezervácie.

bookingd.webp

Úplne nový systém predaja produktov a permanentiek

Nový systém predaja je rýchlejší a poskytuje možnosť prepojiť viacero skladov alebo eshopov. 

cartd.webp

Nový dasboard klienta

Vďaka novému zobrazeniu skriniek a permanentiek máte všetko na dosah ruky. Jedným klikom zapíšete vstup klienta alebo pripíšete vstup MULTISPORT karty.

memberd.webp

 

Medzi ďaľšie novinky patria aj:

  • Vylepšená administrácia: Cluberio Next ponúka pokročilé nástroje pre správu vašich zákazníkov, plánovanie rozvrhu a správu platieb.
  • Lepšia komunikácia so zákazníkmi: Nová verzia obsahuje vylepšené nástroje pre komunikáciu so zákazníkmi, vrátane e-mailov a SMS správ. Takže sa budete môcť ľahšie spojiť so zákazníkmi a poskytnúť im aktuálne informácie o svojom centre.
  • Pokročilá analýza: Cluberio Next vám poskytuje pokročilé analytické nástroje, ktoré vám umožňujú sledovať výkonnosť vášho centra a zlepšiť ho. Môžete sledovať rôzne ukazovatele, ako napríklad počet návštev, výnosy a mnoho ďalších.
  • Flexibilnejšie nastavenie: S novou verziou môžete nastaviť svoje fitness centrum podľa svojich potrieb. Môžete prispôsobiť rozvrh, ceny a ďalšie parametre podľa toho, čo najlepšie funguje pre vaše zákazníkov.
  • Nové ONLINE platby za rezervácie
  • Rýchle prihlasovanie pre vaších členov vďaka facebook alebo Google účtu
  • Nové možnosti pripojenia na API

 

Cluberio Next je skutočne vylepšením oproti pôvodnej verzií. S novými funkciami a nástrojmi, ktoré sú zamerané na zlepšenie efektivity a komunikácie so zákazníkmi  sa už žiadny majiteľ fitness centra nemôže obávať, že by sa niečo mohlo pokaziť. Okrem toho vám nová verzia poskytuje podrobnejší prehľad o výkonnosti vášho centra, takže môžete zlepšiť svoje služby a zvýšiť spokojnosť svojich zákazníkov.

Ste pripravení rásť? Pošlite nám žiadosť o DEMO a my vám zašleme skúšobnú verziu na 7 dni bez poplatku.

Ste pripravený rásť?Pridajte sa k desiatkam spokojných klientov!

Pred nasadením si softvér môžete bezplatne vyskúšať až na 7 dní. Stačí ak nám napíšete.

Vyžiadať DEMO