Hardware

Samozrejmosťou je prepojenie zariadení tretích strán. Ak už máte turniket, skrinky či parkovaciu rampu. Je možnosť ich prepojiť so systémom CLUBERIO a členskými kartami

blacklist

eKasa pokladna

Integrovaná v systéme, na jeden klik

Naše eKasa systém riešenie je certifikované Finančnou správou. Stačí jeden klik a doklad zaevidujete online. K dispozícii sú tiež denné a mesačné reporty

blacklist

Členské karty

Prispôsobime vašej prevádzke

Čipové aj bezčipové. Po spoločnej konzultácii vám vyberieme správny typ kariet pre vás. Následne vám ich aj potlačíme vaším logom, pridáme čiarový kód alebo fotografiu vášho člena.

blacklist

Štýlovy PC

Na recepcii bude vynikať

Výkonný počítač vám pomôže s rýchlou obsluhou vaších členov. Personál recepcie bude nadšený prácou s dotykovou obrazovkou, ako v najluxusnejších centrách

blacklist

Členské parkovanie

Čo tak VIP parkovisko pre prémiových členov?

Koniec parkovaiu nečlenov na vašom parkovisku. S prepojením na členskú kartičku viete určiť kto u vás bude môcť zaparkovať. Zároveň môžete vďaka 'parkovacej permanentke' prenajímať svoje parkovisko keď máte centrum zatvorené. Táto možnosť je veľmi obľúbená najmä v obciach a mestách kde je problém s parkovaním. Môžete mať časovú alebo vstupovú permanentku na parkovanie.

blacklist

Turnikety

Bezobslužná prevádzka je realitou

Vďaka turniketom nepotrebujete na recepcii personál. Turniket sa sám postará o odčítanie vstupov. Zároveň vpustí iba členov s platnou permanentkou.

blacklist

Skrinky

Skrinky na pípnutie členskej karty

Vďaka inovatívnemu riešeniu stačí vaším členom platná členská karta s permanentkou a systém sám vyhodnotí či mu skrinku otvorí alebo nie.

blacklist

Kiosk

Nenechajte si újsť zisk

Hneď po skupinovom cničení sa vaší členovia môžu prihlásiť na ďalšie, jednoduchým pípnutím kartičky na kiosku.

blacklist

LCD obrazovky

Reklama dodávateľov je váš zisk

Evidencia viacerých LCD panelov s reklamou na produkty vaších dodávateľov alebo vaše sociálne siete. Oslovte svojích členov novinkami.

Ostatné balíky softvéru Tvoje.Fitness

START STANDARD