Hlavné funkcie

Balíček BASIC sa skladá z funkcii programu START a rozšírených funkcii, ktoré potrebuje podnikateľ na zvyšovanie svojho zisku. Obsahuje skladové hospodárstvo a predaj produktov.

blacklist

Členské karty

Pre každého člena

Aby ste mali vždy prehľad o tom, kto sú vaší členovia. Správa členov vám umožní registrovať členské preukazy na ktoré je možné nahrať permanentky. Prehľadná tabuľka vám umožní vyhľadávať členov podľa mena alebo aj podľa platnosti permanentky.

blacklist

Časové/Vstupové permanentky

Časové permanentky

Mesačné, trojmesačné, ročné alebo VIP ročné členstvo? Poprípade mesačná permanentka na Bedminton a druhá na Fitness? Nieje problém. Permanentky môžete kombinovať lubovoľne.

blacklist

Časové/Vstupové permanentky

Vstupové permanentky

Rovnako môžete kombinovať časové a vstupové permanentky do rôznych miestnosti. Napríklad 9+1 vstup zadarmo na CrossFit a Mesačnú na Fitness.

blacklist

Vstup pre neregistrovaných

Vstup pre neregistrovaných

Výnos zo vstupov na neregistrovaných návštevníkoch bývajú neraz vyššie ako tie na členoch. Umožnite vstup a nákup produktov aj bez nutnosti registrácie.

blacklist

LOG aktivity

Logy

Všetko sa zaznamenáva, nemusíte sa obávať o pochybné kroky zamestnancov v systéme. Každý predaj, naskladnenie tovaru si viete pozrieť v prehľadnej tabuľke spolu s tým, komu bol produkt predaný akým zamestnancom. Zaznamenávaju sa tiež prihlásenia do systému, vstupy členov alebo aj predlžovanie permanentiek.

blacklist

Skladové hospodárstvo

Skladové hospodárstvo

Skladové hospodárstvo vám pomôže s kategorizáciou produktov a ich inventarizáciou. Naskladnovanie zásob je na dve kliknutia, pridanie nového produktu... tiež! Skladové hospodárstvo je elegantné, rýchle a intuitívne prostredie pomocou ktorého môžete riadiť svoje podnikanie v oblasti predaja produktov.

blacklist

Predaj produktov

Predaj produktov

Produkty by v sklade nemali dlho ostať. Vaši zamestnanci ich budú môcť predávať priamo pri návšteve klienta! Predaj produktov je skvelým začiatkom ako rozšíriť svoje zisky, vďaka sledovaniu marže vždy viete koľko ste zarobili.

blacklist

Evidencia šatní/skriniek

Už žiaden chaos v kľúčikoch

Chaos v kľúčikoch a zámkoch od skriniek? Už viac nie! Vďaka evidencii vždy viete aký klient má akú skrinku

Niečo vám tu chýba?

Kontaktujte nás, a my vám poradíme ako zostaviť balík na mieru.

Kontakt
Je to pre vás málo?

Pozrite si balík STANDARD, ktorý má rozšírené funkcie pre správu malého a stredne veľkého fitness centra.

Balík STANDARD

Ostatné balíky softvéru CLUBERIO

START STANDARD