Hlavné funkcie

Balíček STANDARD sa skladá z balíka BASIC a rozšírených funkcii manažerských prehľadov, rezervačného systému, kreditného účtu a responzívnej web stránky. Je tak vhodný pre stávajúce aj začínajúce fitness centrum, ktoré chce napredovať.

blacklist

Členské karty

Pre každého člena

Aby ste mali vždy prehľad o tom, kto sú vaší členovia. Správa členov vám umožní registrovať členské preukazy na ktoré je možné nahrať permanentky. Prehľadná tabuľka vám umožní vyhľadávať členov podľa mena alebo aj podľa platnosti permanentky.

blacklist

Denné zálohy dát

Pri akejkoľvek chybe vám ich obnovíme

Vaše dáta sú v bezpečí. K dispozícii budete mať zálohy za posledných 14 dní. V prípade zistení nejakej chyby sa preto viete elegantne a ľahko vrátiť späť.

blacklist

Časové/Vstupové permanentky

Časové permanentky

Mesačné, trojmesačné, ročné alebo VIP ročné členstvo? Poprípade mesačná permanentka na Bedminton a druhá na Fitness? Nieje problém. Permanentky môžete kombinovať lubovoľne.

blacklist

Časové/Vstupové permanentky

Vstupové permanentky

Rovnako môžete kombinovať časové a vstupové permanentky do rôznych miestnosti. Napríklad 9+1 vstup zadarmo na CrossFit a Mesačnú na Fitness.

blacklist

Vstup pre neregistrovaných

Vstup pre neregistrovaných

Výnos zo vstupov na neregistrovaných návštevníkoch bývajú neraz vyššie ako tie na členoch. Umožnite vstup a nákup produktov aj bez nutnosti registrácie.

blacklist

LOG aktivity

Logy

Všetko sa zaznamenáva, nemusíte sa obávať o pochybné kroky zamestnancov v systéme. Každý predaj, naskladnenie tovaru si viete pozrieť v prehľadnej tabuľke spolu s tým, komu bol produkt predaný akým zamestnancom. Zaznamenávaju sa tiež prihlásenia do systému, vstupy členov alebo aj predlžovanie permanentiek.

blacklist

Skladové hospodárstvo

Skladové hospodárstvo

Skladové hospodárstvo vám pomôže s kategorizáciou produktov a ich inventarizáciou. Naskladnovanie zásob je na dve kliknutia, pridanie nového produktu... tiež! Skladové hospodárstvo je elegantné, rýchle a intuitívne prostredie pomocou ktorého môžete riadiť svoje podnikanie v oblasti predaja produktov.

blacklist

Predaj produktov

Predaj produktov

Produkty by v sklade nemali dlho ostať. Vaši zamestnanci ich budú môcť predávať priamo pri návšteve klienta! Predaj produktov je skvelým začiatkom ako rozšíriť svoje zisky, vďaka sledovaniu marže vždy viete koľko ste zarobili.

blacklist

Analýza predajov

Business inteligence

Business inteligence/štatistický modul alebo hvorovo manažerske prehľady vám pomôžu lepšie porozumieť správaniu klientov vo vašom centre. Budete mať prehľad o tom kedy a čo nakupujú. Kedy strávia vo fitness centre najviac času, ako najlepšie optimalizovať prístomnosť personálu vo fitness centre. Kto sú TOP členovia a ktoré produkty sa najlepšie predávaju. Generované denné reporty vám zas prinesú prehľad o tržbách do vášho emailu vždy minútu po záverečnej.

blacklist

Evidencia trénerov a tréningov

Správa trénerov

Mnoho klientov sú v cvičení nováčikovia, práve preto sú vaši tréneri mnoho krát aj tvárou fitness centra. Aby ste svoju 'tvár' mali pod dohľadom aj počšas vašej neprítomnosti, je tu správa trénerov. Vďaka tejto funkcii budete mať prehľad o tom kto, kedy a ako dlho s vaším klientom cvičil. Samozrejmosťou je tiež počítanie výnosovosti na jednotlivých trénerov, manažment ich zárobkov a prehľad aktivity vo fitness centre.

blacklist

Zálohový účet - kredit

Zálohový účet - kredit

V prípade že chcete svojím klientom poskytnúť pohodlie v podobe platby kartou, no nechcete platiť prehnané poplatky za POS terminíl bankám, je tu kreditný účet. Na člensku kartu klienta je možné nahrať kredit, ktorým následne môže platiť vstupy, produkty a rezervácie cvičení. Bez poplatkov za transakcie.

blacklist

Rezervačný systém - skupinové cvičenia

Rezervačný systém

Skvelý rezervačný systém s dvomi kalendármi v balíku STANDARD vám umožní organizovať skupinové cvičenia alebo rezervovať miestnosti na určitý čas. Rezervačný systém obsahuje aj možnosť prihlasovania sa náhradníkov a manažovať STORNO poplatky pre tých ktorí sa nezúčastnili. Samozrejmosťou sú SMS a meial notifikácie - či SMART pripomienky v mobile.

blacklist

Pravidelné aktualizácie

Pravidelné aktualizácie

PREMIUM balík si zaslúži prémiovú starostlivosť. Vždy budete mať najnovšiu verziu systému CLUBERIO, ktoré neustále vylepšujeme novinkami v spolupráci s fitness centrami - teda vami. Ak máte nápad na funkciu ktorá by bola prospešná aj iným, bezplatne vám ju do systému zapracujeme.

blacklist

Viac súčasných permanentiek

Viac permanentiek, viac možností

Môžete tak poskytovať viacero služieb. Môžete tak oddeliť crossfit zónu od fitness

blacklist

Evidencia šatní/skriniek

Už žiaden chaos v kľúčikoch

Chaos v kľúčikoch a zámkoch od skriniek? Už viac nie! Vďaka evidencii vždy viete aký klient má akú skrinku

Niečo vám tu chýba?

Kontaktujte nás, a my vám poradíme ako zostaviť balík na mieru.

Kontakt
Je to pre vás málo?

Pozrite si balík PREMIUM, ktorý má rozšírené funkcie pre správu malého a stredne veľkého fitness centra.

Balík PREMIUM

Ostatné balíky softvéru CLUBERIO

BASIC PREMIUM